Stüdyo Ekipmanları Ses Kartı Midi Klavye Monitör Full Paket-15

Marka : Lastvoice
İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺7.131,15(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.890,25(KDV Dahil)
* ₺490,00 'den başlayan taksitlerle

 

  

Stüdyo Ekipmanları Ses Kartı-Midi Klavye-Monitör- Full Paket-15

 

Stüdyo Ekipmanları Ses Kartı-Midi Klavye-Monitör, tüm stüdyo ekipmanlarını bir arada toplayan bu muhteşem paket kullanıcılarına eşsiz müzik ve kayıt zevki veren monitör midi klavye ses kartı gibi ürünleri bir arada toplayan stüdyo ekipman ürünlerdir. En uygun fiyat ve ürün seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com'da


Stüdyo Ekipman Paketlerin içerisinde neler vardır bakalım


1 Adet Lastvoice BM800 Red Condenser 

2 Adet Yamaha HS5 Aktif Stüdyo Monitörü (Siyah)

1 Adet Focusrite Scarlett Solo MK2 Ses Kartı

1 Adet Recording NB40 Profesyonel Stüdyo Masa Mikrofon Standı

1 Adet Pop Shıeld PS-01 Profeyonel Stüdyo Pop Filtre

1 Adet Nektar SE25 Mini USB 25 Tuşlu Midi Klavye

1 Adet Lastvoice Msm-2 Black Metal Shock Mount

1 Adet Gerekli Kablo ve Ekipmanlar

 

Ürün içeriklerini biraz daha yakından tanıyalım


Yamaha HS5 Aktif Stüdyo Monitörü (Siyah)


Birinci kalitede bir ses üretimi için gerekenler iyi bir HS serisi monitör ve bunun yanında yalıtımı ses stüdyosuna yakışacak derecede bir yalıtımdır. Bu sayede Yamaha HS5 stüdyo monitörleri rahatlıkla istenilen alana kurulacaktır. Üstün izleme performansı sunacak olan Yamaha HS5 modelleri, aynı zamanda mikslerin de hemen elde edilmesini sağlar. Bunun yanında karşı kontrol sisteminin kurulduğu alan, genel olarak orada bulunan en iyi ses tepkisini almanızı sağlayacaktır. Yamaha HS5 modelinin bu üst düzey teknik özelliklerine göre Yamaha HS5 fiyatı ise gerçekten çok dengeli ve uygundur.


Focusrite Scarlett Solo MK2 Ses Kartı


Ses kartı olarak satışa sunulan bu ürünler stüdyoda kaliteli bir şekilde kayıt yapmak isteyen gitaristler, besteciler ve müzisyenler için ideal bir kart sistemi olarak ifade edilebilir. Focusrite Scarlett Solo MK2 Ses Kartı Ürünleri en kompakt olarak ara yüzü sayfa ürünlerdir. Aynı zamanda Mac veya PC İle birlikte stüdyo kalitesinde kayıt yapabilmek adına hemen hemen bütün müzisyenlere uygun olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda istenilen her yerde USB İle birlikte bilgisayara bağlanıp mikrofon ya da gitarda kayda geçirilebilir. Bu ürünler aynı zamanda fiyat olarak ta yonka müzik market sitesinde indirimli ve kampanyalı fiyatlarla bulabileceğiniz ürünlerdir. İndirimli ve kampanyalı fiyatların yanı sıra ürünlerde kaliteli olarak hizmetinize sunulan ürünler olduğu için uzun süreli kullanıma sahip olacaksınız.


Nektar SE25 Mini USB Midi Klavye


Bu klavye modelleri küçük ve etkili ultra mobil klavyeler olarak ifade edilebilir. Genellikle tüm mobil stüdyo uygulamaları için vazgeçilmez bir ürün olarak değerlendirilen nektar ürünlerinin bugüne kadar üretimi sağlandı en kompakt MIDI kontrol klavyesi olarak bilinen bu modeller Laptop genişliğinde olarak Piyasaya sürülmektedir. Genellikle Nektar SE25 Mini USB MIDI Klavyeleri 25 mini tuş ve altı kontrol butonu ile sahip olmuş olduğu SE25 nektar DAW entegrasyonu ile popüler bir şekilde yazılımları sorunsuz olarak sağlar. Bu ürünler küçük olduğu kadar birçok özelliğe sahip olarak da ifade edilebilir. Birçok çeşitte ürünü ve özellikleriyle birlikte yonka müzik market sitesi üzerinden görüntüleyebilir ve satın alabilirsiniz.


Lastvoice BM800 Red Condenser Youtuber Mikrofon


Son zamanlarda özellikle youtuber mikrofon kullanıcıları tarafından yoğun olarak tercih edilen bm-800, fiyatına nazaran sergilemiş olduğu ses kalitesi göz önüne alındığında tercih edilecek condenser mikrofonlar arasında ilk sırada gelmektedir