Stüdyo Ekipmanları Ses Kartı Midi Klavye Monitör Kulaklık Full Paket-13

Marka : Lastvoice
İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺5.768,10(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.978,00(KDV Dahil)
* ₺501,05 'den başlayan taksitlerle

 

  

Stüdyo Ekipmanları Ses Kartı-Midi Klavye-Monitör-Kulaklık Full Paket-13

 

Stüdyo Ekipmanları Ses Kartı-Midi Klavye-Monitör-Kulaklık, tüm stüdyo ekipmanlarını bir arada toplayan bu muhteşem paket kullanıcılarına eşsiz müzik ve kayıt zevki veren monitör midi klavye kulaklık ses kartı gibi ürünleri bir arada toplayan stüdyo ekipman ürünlerdir. En uygun fiyat ve ürün seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com'da


Stüdyo Ekipman Paketlerin içerisinde neler vardır bakalım

1 Adet Akg K52 Stüdyo Kulaklık

1 Adet Mackie CR4 Aktif Multimedya Stüdyo Referans Monitörü

1 Adet Midex Msx-22 Ses Kartı

1 Adet Recording NB40 Profesyonel Stüdyo Masa Mikrofon Standı

1 Adet Pop Shıeld PS-01 Profeyonel Stüdyo Pop Filtre

1 Adet Nektar Impact LX49+ USB Midi Klavye

1 Adet Lastvoice Msm-2 Black Metal Shock Mount

1 Adet Gerekli Kablo ve Ekipmanlar

1 Adet Samson C01 Kondenser Stüdyo Mikrofon


Ürün içeriklerini biraz daha yakından tanıyalım

Mackie CR4 Aktif Multimedya Stüdyo Referans Monitörü

Özenle geliştirilen model özellikleri ve iyileştirilmiş ses bileşenleriyle Mackie Cr4 hoparlör, tüm müzik türlerinde en ideal performansı sağlar. Birbirinden farklı müzik türlerinde, ses akışı ve doğal karakteristiğiyle ekonomik yoldan yüksek performans elde etmenizi sağlar.

Hafif tasarımı ile taşınabilir ses sistemi formunda kullanılabilen, ev stüdyo sistemleri dahilinde profesyonellik sağlayan bir üründür. İki yollu tasarımıyla 1 aktif, 1 pasif hoparlör sistemi sağlayan Mackie hoparlör, 0,75 inç kubbe tweeter tasarımıyla müzik şıklığı sunar.


Focusrite Scarlett Solo MK2 Ses Kartı

Ses kartı olarak satışa sunulan bu ürünler stüdyoda kaliteli bir şekilde kayıt yapmak isteyen gitaristler, besteciler ve müzisyenler için ideal bir kart sistemi olarak ifade edilebilir. Focusrite Scarlett Solo MK2 Ses Kartı Ürünleri en kompakt olarak ara yüzü sayfa ürünlerdir. Aynı zamanda Mac veya PC İle birlikte stüdyo kalitesinde kayıt yapabilmek adına hemen hemen bütün müzisyenlere uygun olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda istenilen her yerde USB İle birlikte bilgisayara bağlanıp mikrofon ya da gitarda kayda geçirilebilir. Bu ürünler aynı zamanda fiyat olarak ta yonka müzik market sitesinde indirimli ve kampanyalı fiyatlarla bulabileceğiniz ürünlerdir. İndirimli ve kampanyalı fiyatların yanı sıra ürünlerde kaliteli olarak hizmetinize sunulan ürünler olduğu için uzun süreli kullanıma sahip olacaksınız.


Nektar Impact LX49+ USB Midi Klavye

Nektar markalı klavyeler birçok geniş özellik kapsamında kendini göstermektedir. Mesela 49 tuş sistemi ile aynı zamanda dokuz çarpı atanabilir buton, altı çarpı transport butonu, ok düğmesi, LED ekran, dört çarpı seçilebilir Velocity eğimi ile birçok seçenekli özelliğe sahiptir. Nektar Impact LX49+ USB Midi Klavye Özellikleri Olarak sayılabilecek birçok özellik bulunuyor. Geniş özellikleri kapsayan Türkiye’nin önde gelen sitelerinden olan yonka müzik market sitesi üzerinden ürünlerin özelliklerini görüntüleyebilir aynı zamanda indirimli ve kampanyalı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Alacağınız ürünler kaliteli ürünler olacağı için sizleri yarı yolda bırakmayarak uzun süreli kullanmanıza da yardımcı olacaktır.

Benzer Ürünler